Tvorba webu - FD Servis - www.fdservis.cz leden2013

Pravidelný úklid

Provádíme pravidelný kompletní úklid jakéhokoliv objektu. Pro každý uklízený objekt vytváříme potřebnou dokumentaci podle které sledujeme vývoj zakázky z hlediska kvality. Velice důležité je pro nás i pravidelná komunikace se zákazníkem a jeho spokojenost. Všichni naši pracovníci procházejí pravidelným školením.

Jednorázový úklid

Máte po rekonstrukci, malování nebo stěhování vašeho bytu, domu, kanceláře, budovy? Otvíráte prodejnu? Nebo potřebujete uklidit před svátky? Provádíme jednorázové úklidy jakéhokoliv rozsahu. Jednorázový úklid je také vhodným a častým dárkem.

Výškové práce

Díky odbornému vzdělání a profesionalitě našich pracovníků, jsme se za dobu naší práce setkali se širokou škálou výškových prací v různých činnostech a zrealizovali desítky zakázek. Nejčastější práci našich horolezců je odklízení sněhu ze střech a také mytí oken ve výškách. Výškové práce provádíme i pomoci pracovních plošin.
Pro případné vzniklé škody firma FD Servis Ostrava uzavřela pojistnou smlouvu s Kooperativa pojišťovna, a.s na škody vzniklé při úklidových prací. Pojistná částka je uzavřena do výše deseti milionů korun.
Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolování, a mají čistý trestní rejstřík. Při práci používáme zásadně atestované čistící prostředky.
Pokud máte úklid již zajištěn, kontaktujte nás, a my vám pro Vaši informaci vytvoříme nezávislou, avšak seriózní nabídku pro případ, že Vám v budoucnosti nastane potřeba využít námi nabízené úklidové služby. Pokud, ale ještě jste nenašli úklidovou firmu, kontaktujte nás a my Vám pošleme nezávislou cenovou kalkulaci. Hnedka od začátku se Vám snažíme šetřit Vaše peníze.

Služby: